Balsam Jerozolimski na życie suplement diety zrealizowany w sztuce prawidłowe funkcjonowanie gardła, w oparciu 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Drink z pustelników rozsławił Mariańską Górkę Balsamem Jerozolimskim, którego właściciele kłodzkiej apteki „Pod Murzynkiem” nie zaprzestali produkować nawet po 1945 roku kiedy wyjechali z Kłodzka do Niemiec. Już z paru lat podaję mojemu 7-latkowi Balsam jerozolimski Bonifratrów w syropie dla niemowlęta i częściowo w zespole nie choruje, a idzie do przedszkola. Balsam Jerozolimski Forte zawiera ekstrakty z 11 ziół wspierających trwałość i pomaganie układu oddechowego: zatok, gardła, oskrzeli.

Balsam Jerozolimski na gardło dokonany w trosce normalne funkcjonowanie gardła. Był sobie Balsam Jerozolimski, rekomendowany przez znawczynię i praktykantkę owych ziół, ponoć absolutnie skuteczny przy infekcji dróg oddechowych. Balsam Jerozolimski forte wspiera pracę układu immunologicznego i oddechowego: zatok, gardła, oskrzeli. Posiadamy maści i balsamy rozgrzewające na stawy i charakter oraz mazidła chłodzące na mięśnie.

To swoista i niepowtarzalna receptura napisana przez Zakon Bonifratrów w oparciu 400 lat doświadczenia, produkująca się z jedenastu właściwie dobranych ziół z balsamowcem mirry wzbogaconych lewoskrętną witaminą C. To atrakcyjna i oryginalna receptura Braci Bonifratrów opierająca się z jedenastu dobranych ziół z balsamowcem mirry, wzbogacona witaminą C. Balsam Jerozolimski Forte można używać w prostej stronie lub rozpuścić w małej ilości wody.

Z pierwszej dawki balsamu wszystkie obnjawy ustąpiły az do wczoraj (drugi tydzień kuracji) zadzwoniłam do swego zielarza i kazał na tydzień odstawić balsam kapucyński i podawac balsam jerozolimski (jest wspaniałej na choroby górnych dróg oddechowych) i kilka atrakcyjny dużo kobietom OXYBUILD (tlen w płynie). Trwał w niej najsłynniejszy pustelnik hrabstwa kłodzkiego Johannes Treutler, twórca balsamu.

Ja polecam Balsam Jerozolimski. Balsam Jerozolimski dla niemowlęta syrop korzystnie oddziałuje na rzecz układu oddechowego i immunologicznego. Pierwsze grupy nalewek zostały już wyprodukowane pod nazwami, Balsam Panewnicki, Liquor Panevnicensis, Prawdziwy Franciszkanski Balsam Jerozolimski oraz Nalewka Przeciwgrypowa. Balsam nie zawiera kompozycji zapachowych - jest hypoalergiczny, dodaje się do jakiegoś typie skóry, szczególnie wrażliwej i gotowej do uczuleń.