Produkty Benedyktyńskie to kolekcja doskonałej wartości artykułów spożywczych, piw, nalewek, kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wybrana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. W interesie e-zielarnia znajdziemy delikatesową żywność produkowaną według recept klasztornych, naturalne wędliny, ręcznie robione masło, tradycyjne chleby, nalewki, zioła.

produkty bonifraterskie to kolekcja wysokiej wartości artykułów spożywczych, piw, nalewek oraz będąca oferta kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wybrana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. Doskonałemu PR-owi benedyktynów zaszkodziły niedawno doniesienia o nakładaniu etykiet na skutki w niczym nie dzielące się od powszechnie znanych nam z sklepów.

Teraz w oparciu o wielowiekowe tradycje i doświadczenie oraz we kooperacji ze doświadczonymi dostawcami powstają produkty, którymi chcemy różnić się z jakimś, kto ceni wysoką kondycja i tradycyjny smak. W Polsce istnieje sieć sklepów benedyktyńskich, w jakich oferowane są produkty wytwarzane według tradycyjnych, klasztornych receptur. Lista sklepów znikających sklepów Benedyktyńskich rośnie lawinowo - na pierwszy etap oka tegoż nie widać, ponieważ w tło jednych bankrutów zastępują kolejni naiwni.

Krakowscy benedyktyni z Tyńca jako specjały klasztorne lub mnisie oferują produkty, jakie z klasztorem niewiele są wspólnego - płynie z wiedzy przekazanych “Gazecie Krakowskiej” przez producentów tych wyrobów.

Jedząc benedyktyński miód, czy klasztorne słodycze większość spośród nas z pewnością myślała sobie, jak mnisi z modlitwą na ustach pieczołowicie wykonywali je razem z najodpowiedniejszymi przepisami. Starannie dobieramy dostawców świadczonych przez nas materiałów oraz występujemy im wysokie wymagania.