Balsam kapucyński to naturalny preparat, szkolony z ziół i żywic, wzmacniający system i zarządzający funkcję układu pokarmowego. To normalna nalewka ziołowa, wykonywana w klasztorze kapucynów w Krakowie i wykorzystywana przez braci na szereg dolegliwości. W długoletniej historii stosowania balsam niezliczone razy wyrażałeś swe skuteczne działanie.

Balsam kapucyński jest dobra skomponowaną mieszanką ziołową, która wspiera funkcjonowanie systemu pokarmowego i rozwija odporność. Prawdopodobnie on ponad obowiązywać w interakcje z kolejnymi środkami i lekami, dlatego osoby je zażywające powinny skonsultować się z specjalistą.

Recepturę balsamu kapucyńskiego krakowscy bracia wzięli z Czech na wstępie XX w., podobno jako dziękczynienie za opiekę nad zakonnikiem z praskiego klasztoru, zranionym podczas I wojny światowej. nalewka ziołowa krakowskich kapucynów zeszłych latach na bazie Balsamu rozpoczęto wytwarzać inne produkty kosmetyczne: mydło, żele i kremy.

Krakowscy Kapucyni trudniąc się od około wieku wytwarzaniem Balsamu Kapucyńskiego wyróżniają się w współczesny metoda swoim dużym doświadczeniem. Balsam stanowi unikalna kompozycja mieszanki ziół, żywic balsamicznych, propolisu, miodu oraz oryginalnych dodatków smakowych i zapachowych oraz może sprawiać na siła prowadzenia samochodów mechanicznych i wzmacniać krwawienia miesięczne. Bóle głowy uleczyć można idąc tym balsamem czoło, i też często wąchanie i zajmowanie balsamu odświeża umysł, wzmacnia pamięć, nie doprowadza do zawrotów głowy.